Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Za nami spotkanie KPSC & INTERKAMP, otwierające nową współpracę w zakresie praktyk studenckich

Informujemy, że w semestrze letnim 2022/23 roku z inicjatywy mgr Wiktorii Krupskiej, dr Anny Kuchty oraz Zespołu Interkamp została nawiązana obiecująca współpraca w zakresie praktyk studenckich (zgodnie z zasadami realizacji praktyk w KPSC), której początkiem było otwarte spotkanie informacyjno-szkoleniowe (spotkanie odbyło się 31 marca o godzinie 14:00 w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji, s. 118). 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu - z radością informujemy, że oprócz studentek i studentów KPSC UJ dołączyły do nas także osoby z innych jednostek UJ: Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Wydziału Polonistyki Wydziału Filologicznego

Współpraca z INTERKAMP to dla naszych studentek i studentów możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności nabywanych na studiach. Kompetencje kulturoznawcze najlepiej rozwijać w dialogu międzyludzkim i międzykulturowym, co oferują unikatowe obozy Interkamp. Podróże – zarówno krajowe, jak i zagraniczne – rozwijają, a poprzez pryzmat innych kultur, lepiej rozumiemy swoją własną. Jako instruktorzy i wychowawcy, studenci będą mieli możliwość rozwijania umiejętności zarządzania w kulturze, przekazywania specjalistycznej wiedzy i dzielenia się swoją pasją z młodszymi pokoleniami.

Osoby zainteresowane współpracą z Interkamp mogą znaleźć szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na stronie Kompas BTAhttps://www.kompas.pl/o-nas/kariera

Osoby, które współpracę z Interkamp, będą chciały dodatkowo rozliczyć w ramach praktyk studenckich w KPSC, prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi tutaj.

Fotografie ze spotkania KPSC & Interkamp: 1- p. Mariusz Myszka, Kierownik obozów Interkamp 2- na pierwszym planie p. Agnieszka Cheba HR, Product Manager Obozów Interkamp, w tledr A. Kuchta, 3- od lewej: logo KOMPAS BTA na tablicy multimedialnej, p. Agnieszka Cheba HR, Product Manager Obozów Interkamp, dr Anna Kuchta, 4- plakat spotkania KPSC & Interkamp: na beżowym tle fotografie z obozów oraz data i miejsce spotkania.

Zobacz galerię zdjęć