Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze zimowym 2020/21

Uwaga! Od dnia 11 marca do ​odwołania nie odbywają się także dyżury pracowników w bydynkach UJ. Prosimy o kontakt mailowy z poszczególnymi prowadzącymi zajęcia.

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska@uj.edu.pl - środa, godz. 13-14
UWAGA! W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy.

dr Rafał Banka

rafal.banka@uj.edu.pl

urlop

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner@uj.edu.pl

 

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz@uj.edu.pl

 

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek@uj.edu.pl

urlop

dr hab. Joanna Grela, prof. UJ

j.grela@uj.edu.pl

 

dr Joanna Gruszewska joannagruszewska@o2.pl poniedziałki,12:00 (MS Teams)

dr Renata Iwicka

renata.iwicka@uj.edu.pl

 

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk@uj.edu.pl

dyżur w formie indywidualnych spotkań na MS Teams po uprzednim umówieniu się na drodze kontaktu mailowego

dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ

piotr.klodkowski@uj.edu.pl

 

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz@uj.edu.pl

urlop

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior@uj.edu.pl

 

dr Anna Kuchta

anna.kuchta@uj.edu.pl

 

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

123wiola@gmail.com

 

dr Piotr Michalik

piotr.michalik@uj.edu.pl

 

dr Andrzej Mrozek

andrzej.mrozek@uj.edu.pl

 

dr Paulina Niechciał

paulina.niechciał@uj.edu.pl

urlop

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka@uj.edu.pl

 

dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ

artur.przybyslawski@uj.edu.pl

 

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk@uj.edu.pl

urlop

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul@uj.edu.pl

 

dr hab. Agata Świerzowska

agata.swierzowska@uj.edu.pl

 

dr Paulina Tendera

paulina.tendera@uj.edu.pl

 

dr Jakub Zamorski

jakub.zamorski@uj.edu.pl

 

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart@uj.edu.pl

wtorki, 11.30 - 12.30 (dyżur w formie zdalnej)


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

mgr Julia Chou pichun.chou@uj.edu.pl  
mgr Justyna Harasimiuk
justyna.harasimiuk@student.uj.edu.pl
brak zajęć w semestrze zimowym 20/21

mgr Olga Kadłuczka

okadluczka@gmail.com

 

prof. dr hab. Ireneusz Kamiński

ireneusz.kaminski@uj.edu.pl

brak zajęć w semestrze zimowym 20/21
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl  

dr Joanna Malita-Król

joanna.malita@gmail.com

 

mgr Gabriela Matusiak

gabriela.matusiak@doctoral.uj.edu.pl

 

dr Marek Moroń

marekpl99@hotmail.com

 

mgr Magdalena Piech

magdalena.piech@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Bartosz Pietrzak bartosz.pietrzak@doctoral.uj.edu.pl    
dr Bożena Prochwicz-Studnicka bozena.prochwicz-studnicka@uj.edu.pl  
dr Karolina Rak karolina.rak@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 20/21
dr Tobiasz Targosz tobiasz.targosz@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 20/21
mgr Natalia Tołsty natalia.tolsty@uj.edu.pl  
mgr Maksymilian Woch maksymilianwoch@gmail.com  
mgr Anna Wolanin a.wolanin@wp.pl