Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze letnim 2019/20

Uwaga! Od dnia 11 marca do ​odwołania nie odbywają się także dyżury pracowników w bydynkach UJ. Prosimy o kontakt mailowy z poszczególnymi prowadzącymi zajęcia.

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska@uj.edu.pl - wtorek, godz. 11-12

dr Rafał Banka

rafal.banka@uj.edu.pl

urlop

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner@uj.edu.pl

środa, godz. 12.00-13.00, p. 101

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz@uj.edu.pl

środa, godz. 13:30-14:30, p. 115

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek@uj.edu.pl

środa, godz. 18.50-19.50, s. 105

dr hab. Joanna Grela, prof. UJ

j.grela@uj.edu.pl

czwartek, godz. 11.00-12.00, s. 112

dr Joanna Gruszewska joannagruszewska@o2.pl  

dr Renata Iwicka

renata.iwicka@uj.edu.pl

poniedziałek, godz. 14:30-15:30, p. 104

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk@uj.edu.pl

środa, godz. 14-15, p. 113; 11.03.2020 dyżur zostaje odwołany,

dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ

piotr.klodkowski@uj.edu.pl

środa, godz. 15.30-16.30, p.112

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz@uj.edu.pl

urlop

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior@uj.edu.pl

wtorek, godz. 15.00-16.00, p. 101

dr Anna Kuchta

anna.kuchta@uj.edu.pl

czwartek, godz. 15.30-16.30, p. 105

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

123wiola@gmail.com

 

dr Piotr Michalik

piotr.michalik@uj.edu.pl

piątek, 11.15-12.15, p. 112

dr Andrzej Mrozek

andrzej.mrozek@uj.edu.pl

wtorek, 13.00-14.00, p. 101

dr Paulina Niechciał

paulina.niechciał@uj.edu.pl

poniedziałek, 11.15-12.15, p. 113

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka@uj.edu.pl

 

dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ

artur.przybyslawski@uj.edu.pl

 

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk@uj.edu.pl

czwartek, godz. 16:30-17:30, p.104

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul@uj.edu.pl

piątek, godz. 11:15-12:15, s. 115

dr hab. Agata Świerzowska

agata.swierzowska@uj.edu.pl

urlop

dr Paulina Tendera

paulina.tendera@uj.edu.pl

 

dr Jakub Zamorski

jakub.zamorski@uj.edu.pl

wtorek, godz. 13.30-14.30, p. 112

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart@uj.edu.pl

czwartek, godz. 13-14, p. 115


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

mgr Julia Chou pichun.chou@uj.edu.pl środa, godz. 13.30 do 14.30, s. 315 w Collegium Śląskim (Aleja Mickiewicza 3).
mgr Justyna Harasimiuk
justyna.harasimiuk@student.uj.edu.pl
 

mgr Olga Kadłuczka

okadluczka@gmail.com

wtorek, godz. 10:00, p. 99

prof. dr hab. Ireneusz Kamiński

ireneusz.kaminski@uj.edu.pl

brak dyżuru w semestrze letnim
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl środa, godz. 13.15-14.15, pok. -1.12​, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu (ul. Oleandry 2A)

dr Joanna Malita-Król

joanna.malita@gmail.com

16.04, 28.05, godz. 15.30-16.30, p. 105

mgr Gabriela Matusiak

gabriela.matusiak@doctoral.uj.edu.pl

środa, godz. 12:45-13:45, p. 104

dr Marek Moroń

marekpl99@hotmail.com

 

mgr Magdalena Piech

magdalena.piech@doctoral.uj.edu.pl

piątek, godz. 8.00-9.00, p. 104

mgr Bartosz Pietrzak bartosz.pietrzak@doctoral.uj.edu.pl   piątek,godz. 13:45, s. 100
dr Bożena Prochwicz-Studnicka bozena.prochwicz-studnicka@uj.edu.pl brak dyżuru w semestrze letnim
dr Karolina Rak karolina.rak@uj.edu.pl  
dr Tobiasz Targosz tobiasz.targosz@uj.edu.pl środa, godz. 13:00, Budynek Kolegium Śląskiego, s. 315
mgr Natalia Tołsty natalia.tolsty@uj.edu.pl brak dyżuru w semestrze letnim
mgr Maksymilian Woch maksymilianwoch@gmail.com  
mgr Anna Wolanin a.wolanin@wp.pl poniedziałek, godz. 12.15-13.45, s.106