Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze zimowym 2022/23

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska@uj.edu.pl - 

UWAGA! W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy - spotkanie możliwe po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową (termin do ustalenia).

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner@uj.edu.pl

 

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz@uj.edu.pl

 

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek@uj.edu.pl

Dr hab. Bożena Gierek prosi o kontakt mailowy w przypadku chęci spotkania stacjonarnego.

dr hab. Joanna Grela, prof. UJ

j.grela@uj.edu.pl

 

dr Joanna Gruszewska joanna.gruszewska@uj.edu.pl  

dr Renata Iwicka

renata.iwicka@uj.edu.pl

 

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk@uj.edu.pl

 

dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ

piotr.klodkowski@uj.edu.pl

 

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz@uj.edu.pl

 

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior@uj.edu.pl

 

dr Anna Kuchta

anna.kuchta@uj.edu.pl

 

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

wiola@manggha.pl

 

dr Piotr Michalik

piotr.michalik@uj.edu.pl

 

dr Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz agnieszka.mikrut@uj.edu.pl  

dr Paulina Niechciał

paulina.niechciał@uj.edu.pl

 

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka@uj.edu.pl

 
dr Bartosz Pietrzak bartosz.pietrzak@uj.edu.pl  

dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ

artur.przybyslawski@uj.edu.pl

 

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk@uj.edu.pl

 

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul@uj.edu.pl

 

dr hab. Agata Świerzowska

agata.swierzowska@uj.edu.pl

 

dr Paulina Tendera

paulina.tendera@uj.edu.pl

 

dr Jakub Zamorski

jakub.zamorski@uj.edu.pl

 

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart@uj.edu.pl

 


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

dr Lily Klaudia Adamowicz adamowiczlily@gmail.com      
mgr Julia Chou pichun.chou@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Justyna Harasimiuk
justyna.harasimiuk@student.uj.edu.pl
brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
dr Bernadetta Janusz bernadetta.janusz@uj.edu.pl   

mgr Olga Kadłuczka

okadluczka@gmail.com

 

prof. dr hab. Ireneusz Kamiński

ireneusz.kaminski@uj.edu.pl

brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Wiktoria Krupska wiktoriakrupska@outlook.com  
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23

dr Joanna Malita-Król

j.malita-krol@uj.edu.pl

 

mgr Miwa Maruyama  miwa.maruyama@uj.edu.pl  

dr Gabriela Matusiak

gabriela.matusiak@doctoral.uj.edu.pl

 

dr Marek Moroń

marekpl99@hotmail.com

 

mgr Magdalena Piech

magdalena.piech@doctoral.uj.edu.pl

 

dr Bożena Prochwicz-Studnicka bozena.prochwicz-studnicka@ignatianum.edu.pl  
dr Karolina Rak karolina.rak@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Natalia Różalska natalia.rozalska@student.uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Mei-Wen Sheng mei.wen.sheng@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Jacek Skup jacek.skup@doctoral.uj.edu.pl  
mgr Marcin Sobkowiak marcin.sobkowiak@gmail.com  
dr Tobiasz Targosz tobiasz.targosz@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Natalia Tołsty natalia.tolsty@uj.edu.pl  
dr Karol Wilczyński drkmwilczynski@gmail.com brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
dr Maksymilian Woch maksymilianwoch@gmail.com  
mgr Anna Wolanin a.wolanin@wp.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23