Sala do pracy własnej studentów

Informujemy, że od dnia 12. października 2020 r. sala nr 116 zostanie udostępniona studentom na potrzeby pracy własnej.

Regulamin korzystania z sali

• Student/studentka zgłasza w sekretariacie mailowo (z adresu w domenie uj.edu.pl) chęć skorzystania z sali z wyprzedzeniem co najmniej jednego dnia.
  • Sekretariat przekazuje imię i nazwisko studenta/studentki pracownikom portierni i upoważnia studenta/studentkę do pobrania klucza we wskazanym wcześniej terminie.
  • Po zakończeniu pracy w sali, student/studentka zwraca klucz pracownikom portierni.
  • W sali może znajdować się maksymalnie 5 osób, wszyscy muszą zachować dystans między sobą minimum 1,5 metra i stosować się do zasad bezpieczeństwa.
  • W przypadku uczestnictwa w zajęciach zdalnych lub odtwarzania materiałów audiowizualnych, student/studentka korzysta z zestawu słuchawkowego, by nie przeszkadzać innym.
  • Student/studentka jest zobowiązany do zgłaszania zaobserwowanych szkód i braków pracownikom portierni oraz w sekretariacie KPSC.