ODBIÓR I PRZEDŁUŻANIE LEGITYMACJI STUDENCKICH

Szanowni Studenci,

informujemy, że odbiór legitymacji studenckich będzie możliwy od 5 października 2020 roku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, opisanych poniżej.

W pierwszej kolejności do sekretariatu zapraszamy osoby, które nie posiadają aktualnie ważnej legitymacji studenckiej.

Przypominamy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  z dn. 19 maja 2020 roku, wszystkie legitymacje studenckie z terminami ważności 31.03.2020 oraz 31.10.2020 są ważne do 29.11.2020 r., bez konieczności fizycznego ich przedłużania (szczegółowe informacje dostępne tutaj). Osoby, których legitymacje studenckie mają termin ważności do 31.03.20 lub 31.10.20, proszone są o niezgłaszanie się w tej sprawie do sekretariatu do końca października.

Osoby, które wyrabiały legitymacje w bieżącym roku akademickim, mogą je odbierać od 5 października 2020 z bezwzględnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa:

1. Przed udaniem się do sekretariatu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu potwierdzenia, czy legitymacja jest już gotowa i umówienia terminu odbioru.
2. Prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu wyłącznie w umówionym terminie.
3. Przed wejściem do sekretariatu prosimy o dezynfekcję rąk oraz założenie maseczki/przyłbicy.
4. Odbiór legitymacji wymaga złożenia podpisu na odpowiedniej liście – prosimy o przychodzenie z własnym długopisem.
5. Czas wizyty w sekretariacie prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum.

Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości odbioru legitymacji bez wcześniejszego umówienia  terminu.

Przypominamy, że jeżeli chcą Państwo zlecić odbiór legitymacji innej osobie, ta osoba musi mieć odpowiednie upoważnienie oraz zgłosić się w ustalonym terminie.

Dziękujemy za przestrzeganie procedur bezpieczeństwa.