Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

Slajdowisko z podróży mgr Wiktorii Krupskiej do Japonii (20.05)

13.05.2024
Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe PSC
więcej o Slajdowisko z podróży mgr Wiktorii Krupskiej do Japonii (20.05)

10.05.2024
W programie m.in. wykład dr Renaty Iwickiej
więcej o Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ serdecznie zaprasza na wydarzenie "Dzień Wodza, czyli propaganda i nacjonalizm w Korei Północnej" (13.05)

10.05.2024
więcej o Ośrodek Badawczy Facta Ficta zachęca do przesyłania zgłoszeń na nadchodzące konferencje naukowe współorganizowane z KPSC

09.05.2024
Debata organizowana jest przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych w Warszawie
więcej o Debata pt. "Znaczenie Indii dla interesów Polski w ujęciu geostrategicznym" z udziałem dra hab. Piotra Kłodkowskiego, prof. UJ (16.05)

Książkodzielnia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ

09.05.2024
więcej o Książkodzielnia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ

08.05.2024
Dziękujemy Kołu Naukowemu PSC za aktywną promocję Katedry
więcej o Koło Naukowe PSC na Pyrkonie - zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia (14-16.06)

08.05.2024
więcej o Redakcja Magazynu antropologiczno-społeczno-kulturowego "MASKA" ma przyjemność ogłosić nabór artykułów do 53 numeru pt. "Sztuka pozaeuropejska"

07.05.2024
więcej o Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty „Up the punks of Myanmar. On power, poverty, and safe spaces" Carolin Hirsch, Ph.D. Candidate, Social and Political Anthropology at the University of Konstanz (8.05)

Trzymamy kciuki za maturzystki i maturzystów podczas egzaminów!

07.05.2024
A po maturze... zapraszamy do nas! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną KPSC na rok akademicki 2024/25
więcej o Trzymamy kciuki za maturzystki i maturzystów podczas egzaminów!

05.05.2024
Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe OKoło
więcej o Program konferencji naukowej „Zwierzęta w kulturach Wschodu” (10.05) już dostępny