Informujemy, że decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego zajęcia dydaktyczne w dniach od 3 kwietnia 2023 (środa) do 5 kwietnia 2023 (piątek) odbywać się będą w formie zdalnej

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Dziekana Wydziału Filozoficznego, dr hab. Jacka Nowaka, prof. UJ, z dn. 19 marca 2024 roku:

Informuję, że na prośbę Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Filozoficznego UJ, na podstawie 6 ust. 2 Uchwały nr 45/V/2023 Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 31 maja 2023 r., zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym w dniach od 3 kwietnia 2024 (środa) do 5 kwietnia 2024 (piątek) roku odbywać się będą w formie zdalnej.

Dokument można znaleźć tutaj.

Co do zasady, zajęcia realizowane w KPSC w formie zdalne, odbywają się w terminach podanych w harmonogramie z wykorzystaniem narzędzi zdalnego nauczania (MS Teams, Pegaz). Szczegóły dotyczące realizacji zajęć zdalnych przekażą prowadzący.

Przypominamy, że przypadku zajęć zdalnych odbywających się przy użyciu platformy MS Teams kody kursów dostępne są tutaj. Informujemy także, że zajęcia zdalne traktowane są analogicznie do zajęć stacjonarnych - frekwencja jest weryfikowana (dot. zajęć obowiązkową obecnością).

Przypominamy także, że do pełnego uczestnictwa w zajęciach zdalnych wymagana jest aktywacja poczty studenckiej (więcej informacji: tutaj). Logowanie się za pomocą innych danych może uniemożliwić udział w zajęciach/ograniczyć dostęp do pełnej funkcjonalności platform zdalnego nauczania/uniemożliwić weryfikację i potwierdzenie obecności.

Ewentualne problemy techniczne dotyczące uczestnictwa w zdalnych zajęciach prosimy zgłaszać na bieżąco do prowadzących lub do sekretariatu.

We wskazanym okresie także dyżury prowadzących odbywają się w formie zdalnej.

W przypadku realizacji zajęć w innych jednostkach UJ, prosimy o spawdzenie komunikatów dotyczących organizacji zajęć dotyczących danej jednostki.