Wizyta dr hab. Agaty Świerzowskiej, prof. UJ na Auro Univeristy, Surat (Gudźarat, Indie) w ramach Visiting Professorship Program

Dr hab. Agata Świerzowska, prof. UJ, przesyła pozdrowienia i fotografie z kampusu Auro Univeristy, Surat (Gudźarat, Indie), gdzie realizuje Visiting Professorship Program.

W ramach wyjazdu dr hab. Świerzowska, prof. UJ realizuje dydaktykę dla School of Liberal Arts i prowadzi zajęcia o badaniach nad współczesnymi przemianami religii, religijności, duchowości w Europie.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Fotografie dr hab. A. Świerzowskiej, prof. UJ z pobytu na Auro Univeristy: 1- dr hab. A. Świerzowska, prof. UJ podczas wykładu, 2- dr hab. A. Świerzowska (po środku) z grupą zajęciową, 3- kampus Auro University, pokój Meditation Room, 4- dr hab. A. Świerzowska, prof. UJ podczas wykładu, 5- wejście na Auro University, 6- kampus Auro University, teren zielony na zewnątrz budynków uczelni, 7- kampus Auro University, wnętrze korytarza, 8- kampus Auro University, teren zielony na zewnątrz budynków uczelni, 9- kampus Auro University, teren zielony na zewnątrz budynków uczelni.