Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze zimowym 2022/23

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska@uj.edu.pl - wtorek, 11.45-12.45, s. 120 (sekretariat).

UWAGA! W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy.

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner@uj.edu.pl

środy, godz. 17.30-18.30, s. 101 lub online piątki, godz. 17.00-18.00 (po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem)

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz@uj.edu.pl

 

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek@uj.edu.pl

czwartki, godz. 16.00-17.00, s. 105 (po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem)

 

dr hab. Joanna Grela, prof. UJ

j.grela@uj.edu.pl

urlop

dr Joanna Gruszewska joanna.gruszewska@uj.edu.pl piątki, godz. 13:00, online na platformie MS Teams (dr Gruszewska prosi studentów o wcześniejszy kontakt mailowy)

dr Renata Iwicka

renata.iwicka@uj.edu.pl

wtorki, godz. 14:00-15:30, sala 104 (po uprzedniej konsultacji mailowej)

 

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk@uj.edu.pl

wtorki, godz. 14.00-15.00 z wyjątkiem terminów zebrania Katedry (drugi wtorek miesiąca), sala 113 

dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ

piotr.klodkowski@uj.edu.pl

środy, godz. 12.15-13.15, sala 112

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz@uj.edu.pl

 

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior@uj.edu.pl

środy, godz. 12:30-13:30, sala 116 (po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem)

dr Anna Kuchta

anna.kuchta@uj.edu.pl

wtorki, godz. 14.00-15.00, sala 120 (z wyjątkiem drugiego wtorku miesiąca - zebrania Katedry)

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

wiola@manggha.pl

czwartki, godz. 17.00-18.30, sala 100 (najlepiej po wcześniejszej konsultacji mailowej)

dr Piotr Michalik

piotr.michalik@uj.edu.pl

czwartki, godz. 12.15-13.15, sala 112

dr Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz agnieszka.mikrut@uj.edu.pl spotkania stacjonarnie lub na platformie Teams po wcześniejszym umówieniu

dr Paulina Niechciał

paulina.niechcial@uj.edu.pl

poniedziałki, godz. 10.30-11.30, sala 113

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka@uj.edu.pl

urlop
dr Bartosz Pietrzak bartosz.pietrzak@uj.edu.pl czwartki, godz. 9.30, sala 99

dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ

artur.przybyslawski@uj.edu.pl

poniedziałki, godz. 13.15, sala 99

 

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk@uj.edu.pl

dr Staszczyk prosi o kontakt mailowy w celu ustalenia indywidualnego terminu konsultacji stacjonarnie lub na MSTeams

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul@uj.edu.pl

 

dr hab. Agata Świerzowska

agata.swierzowska@uj.edu.pl

wtorki, godz. 9.45-10.45, s. 105

dr Paulina Tendera

paulina.tendera@uj.edu.pl

środy, godz. 16.00-17.00, s. 105

dr Jakub Zamorski

jakub.zamorski@uj.edu.pl

dyżur stacjonarny: wtorki, godz. 14.15-15.15 *z wyjątkiem drugiego wtorku miesiąca (zebrania Katedry)

dyżur online: termin spotkania do uzgodnienia przez mail albo MS Teams

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart@uj.edu.pl

dr Zapart prosi o wcześniejszy kontakt mailowy w celu ustalenia spotkania


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

dr Lily Klaudia Adamowicz adamowiczlily@gmail.com     brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Julia Chou pichun.chou@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Justyna Harasimiuk
justyna.harasimiuk@student.uj.edu.pl
brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
dr Bernadetta Janusz bernadetta.janusz@uj.edu.pl   

mgr Olga Kadłuczka

okadluczka@gmail.com

brak zajęć w semestrze zimowym 22/23

prof. dr hab. Ireneusz Kamiński

ireneusz.kaminski@uj.edu.pl

brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Wiktoria Krupska wiktoriakrupska@outlook.com czwartki, godz. 16.00, sala 104
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23

dr Joanna Malita-Król

j.malita-krol@uj.edu.pl

wtorki, godz. 14.00-15.00, sala 13a (IR, parter) lub indywidualna konsultacja przez MS Teams po umówieniu via mail

mgr Miwa Maruyama  miwa.maruyama@uj.edu.pl  

dr Gabriela Matusiak

gabriela.matusiak@uj.edu.pl

 

dr Marek Moroń

marekpl99@hotmail.com

 
mgr Dariusz Nikiel dariusz.nikiel@doctoral.uj.edu.pl wtorki, godz. 17.30-18.30, sala 103

mgr Magdalena Stempin

magdalena.piech@uj.edu.pl

 

dr Bożena Prochwicz-Studnicka bozena.prochwicz-studnicka@ignatianum.edu.pl  
dr Karolina Rak karolina.rak@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Natalia Różalska natalia.rozalska@student.uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Mei-Wen Sheng mei.wen.sheng@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Jacek Skup jacek.skup@doctoral.uj.edu.pl dyżur online: termin spotkania do uzgodnienia przez mail albo MS Teams 
mgr Marcin Sobkowiak marcin.sobkowiak@gmail.com  
dr Tobiasz Targosz tobiasz.targosz@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
mgr Natalia Tołsty natalia.tolsty@uj.edu.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
dr Karol Wilczyński drkmwilczynski@gmail.com brak zajęć w semestrze zimowym 22/23
dr Maksymilian Woch maksymilianwoch@gmail.com wtorki, godz. 13.15, sala 99, po wcześniejszym umówieniu się mailowo
mgr Anna Wolanin a.wolanin@wp.pl brak zajęć w semestrze zimowym 22/23