Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Odwiedziny dr Anny Kuchty i mgr Natalii Tołsty podczas zajęć "Kultura w praktyce - projekty" prowadzonych przez mgr Wiktorię Krupską (12.04)

Zajęcia poświęcone były ofercie stypendialnej dostępnej dla osób studiujących na UJ

W dniu 12 kwietnia 2024 roku na zajęciach z kursu "Kultura w praktyce - projekty", prowadzonych przez mgr Wiktorię Krupską, dr Anna Kuchta i mgr Natalia Tołsty podzieliły się doświadczeniem związanym z pozyskiwaniem funduszy na badania naukowe i wyjazdy zagraniczne. 

Dr Anna Kuchta opowiedziała o funduszu stypendialnym SYLFF (The Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund), którego laureatką została w roku akademickim 2016/2017. Stypendium SYLFF dr Kuchta realizowała na uczelni w Kobe (Japonia). 

Szczegółowe informacje o programie SYLFF i procedury aplikacyjne opisane są tutaj - zachęcamy do zgłaszania się!

Mgr Natalia Tołsty, nasza doktorantka, opowiedziała o programie Preludium Narodowego Centrum Nauki, w ramach którego w roku 2021 otrzymała grant na realizację projektu pt. "Meksykańska medycyna tradycyjna w XXI wieku. Sprawczość w praktykach curanderas w stanie Chiapas" (2021/41/N/HS2/01420). Mgr Tołsty odwiedziła nas świeżo po powrocie z wyjazdu badawczego realizowanego w Meksyku.

Szczegółowe informacje o konkursie Preludium NCN i procedury aplikacyjne opisane są tutaj - zachęcamy do zgłaszania się!

Dziękujemy mgr Wiktorii Krupskiej za zorganizowanie spotkań. 

Fotografie dr A. Kuchty i mgr N. Tołsty podczas prelekcji: 1,2- w tle: dr A. Kuchta w sali wykładowej, na środku, na pierwszym planie osoby zgromadzone na sali, 3- dr A. Kuchta w sali wykładowej przy tablicy z prezentacją, 4- w tle: mgr N. Tołsty w sali wykładowej, na środku, na pierwszym planie osoby zgromadzone na sali; 5,6 - mgr N. Tołsty w sali wykładowej przy tablicy z prezentacją.

Zobacz galerię zdjęć