Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informujemy o możliwości realizacji praktyk studenckich w Ośrodku Badawczym Facta Ficta

Nabór na praktyki trwa do 18 marca bieżącego roku

Informujemy, że współpracujący z KPSC Ośrodek Badawczy Facta Ficta zachęca do realizacji praktyk. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem, a osoby zainteresowane - do kontaktu z Ośrodkiem. Przypominamy, że w trakcie studiów w KPSC można zrealizować praktyki zawodowe w dowolnej instytucji kulturalno-oświatowej lub użyteczności publicznej w Polsce lub za granicą. Za odbyte praktyki student może otrzymać 2 lub 5 ECTS w trakcie studiów w zależności od liczby godzin i zakresu obowiązków (szczegółowe informacje o praktykach w KPSC można znaleźć tutaj). 

🎯𝐊𝐨𝐠𝐨 𝐩𝐨𝐬𝐳𝐮𝐤𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲?

Do zespołu poszukujemy osób kreatywnych, pewnych siebie i świadomych swoich celów, które chciałyby zdobyć lub rozszerzyć doświadczenie w pracy z tekstem oraz organizacją konferencji i wydarzeń naukowych. Jeżeli chcielibyście nabyć umiejętności warsztatowe z zakresu redakcji i korekty, poznać badaczy z różnych środowisk akademickich, brać udział w dyskusjach i rozwijać swoje zainteresowania - zachęcamy do wysyłania zgłoszeń.​

🔮𝐂𝐨 𝐨𝐟𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲?

🔸Warsztaty z korekty i redakcji tekstu: teoria i praktyka.
🔸Współpracę z czasopismem naukowym.
🔸Wprowadzenie do baz danych i podstaw open access.
🔸Bezpłatny udział w organizacji konferencji naukowych: uczestnictwo bierne i czynne. 🔸Realizację projektu badawczego: opieka merytoryczna i wykonawcza.

📣𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐨 𝐰𝐲𝐛𝐫𝐚𝐜́ 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐤𝐢 𝐰 𝐎𝐬́𝐫𝐨𝐝𝐤𝐮?

Nie taka chimera straszna jak ją malują. Praktyki w Ośrodku Badawczym Facta Ficta są 𝐛𝐞𝐳𝐩ł𝐚𝐭𝐧𝐞, w zamian za współpracę z nami oferujemy możliwość udziału w warsztatach między innymi z redakcji i korekty tekstu oraz zupełnie unikalny dostęp do nowoczesnej platformy akademickiej, którą tworzymy wydając czasopismo i tomy monograficzne oraz organizując interdyscyplinarne konferencje naukowe.

🚀𝐃𝐨ł𝐚̨𝐜𝐳 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐮 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐤!!

Udział w naszych konferencjach, warsztatach i współpracy redakcyjnej lub z bazami danych pozwoli nabyć doświadczenie i kompetencje, które mogą okazać się kluczowe w karierze naukowej jak i w wielu innych dziedzinach.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać wyłącznie na adres 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐤𝐢.𝐨𝐬𝐫𝐨𝐝𝐞𝐤@𝐠𝐦𝐚𝐢𝐥.𝐜𝐨𝐦.

Termin zgłoszeń: 18 marca 2024.

Z wybranymi kandydatami spotkamy się online na rozmowie kwalifikacyjnej.