Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs INTERSTUDENT, organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, na najlepszego studenta/doktoranta zagranicznego w Polsce

UWAGA! Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 10 lutego 2021 r. do godziny 9:00.

Informujemy, że trwa konkurs INTERSTUDENT, organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, na najlepszego studenta/doktoranta zagranicznego w Polsce.  

Kandydatów zgłaszać mogą wszyscy pracownicy uczelni, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, inne organizacje studenckie, jak i koleżanki i koledzy. 
 
Poszukiwani są studenci, którzy swoją działalnością wzbogacają środowisko akademickie i wspierają wymianę kulturową. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, udział w ciekawych projektach badawczych. 
 
Serdecznie zachęcamy Państwa do przygotowania i zgłaszania nominacji poprzez uzupełnienie ankiety konkursowej dostępnej na stronie http://studyinpoland.pl/interstudent/2021/ i przesłanie jej w terminie do 20 stycznia 2021 r. do godziny 12:00 do 10 lutego 2021 r. do godziny 9:00 (termin przedłużony!) na adres mailowy Działu Obsługi Studentów Zagranicznych iso@uj.edu.pl.
  
Szczegółowe informacje na temat konkursu INTERSTUDENT 2021 oraz ankieta konkursowa są dostępne na stronie: http://studyinpoland.pl/interstudent/2021/