Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Podpięcia i deklaracje

Podpięcia i deklaracje

OBOWIĄZEK PODPIĘĆ PRZEDMIOTÓW REALIZOWANYCH W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017


Zgodnie z Zarządzeniem nr 59 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 6 czerwca 2014 roku wszystkie przedmioty muszą zostać podpięte pod program oraz etap studiów. 
Podczas rejestracji na przedmiot USOSweb tworzy automatycznie podpięcie do domyślnego programu studiów. Studenci wielu kierunków mogą samodzielnie wybrać domyślny program w zakładce 'Domyślny program'.
Uwaga! Ponieważ USOSweb automatycznie tworzy jedynie podpięcie pod program niezbędne jest również dodanie podpięcia pod etap za pomocą przycisku "Edytuj etap" w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia.

Prosimy o zapoznanie się z całością Zarządzenia Rektora. 

Pamiętaj, że wpisy na przedmiot dokonane przez sekretariat nie podlegają mechanizmowi automatycznego podpinania i muszą zostać podpięte ręcznie. Przedmioty nie podpięte zostaną usunięte z konta studenta.
Więcej informacji o rejestracjach znajdziesz w Pomocy. 

Przedmioty można podpinać w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia. 

Po zarejestrowaniu się na przedmioty i podpięciu ich pod odpowiedni program i etap studiów należy wydrukować z USOSweb deklarację przedmiotów i dostarczyć ją do właściwego sekretariatu/dziekanatu obsługującego tok studiów studenta. Wydruk Deklaracji będzie możliwy od 16 marca. Zgodnie z zarządzeniem rektora deklaracje powinny zostać złożone najpóźniej do 22 marca. Dokładny termin do którego należy złożyć deklaracji jest sprawą wewnętrznych ustaleń jednostki dydaktycznej i może ulec skróceniu. 

 

Data opublikowania: 09.03.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Kowalska