Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Bollywood czeka na Ciebie! Warsztaty

Warsztaty aktorsko-wokalno-taneczne

Cykl: es(sence)s of culture: Indie zaprasza:

Zapraszamy do udziału w warsztatach aktorsko-wokalno-tanecznych. Nauczymy się śpiewać w hindi, tańczyć w hindi i wzruszać w hindi. Sprawdź czy potrafisz odegrać kultową scenę z filmu "Yeh Jawaani Hai Deewani" (Ta młodość jest szalona) z 2013 r.  Film stał się kolejnym hitem wyprodukowanym przez Karana Johara, który uzyskał m.in. nagrody Międzynarodowej Indyjskiej Akademii Filmowej w kategoriach najlepszy aktor drugoplanowy dla Adityi Roya Kapoora oraz za najlepszą choreografię dla Remo D’souzy. W filmie gościnnie wystąpiła wielka gwiazda indyjskiego kina - Madhuri Dixit i to właśnie piosenkę „Ghagra" z jej udziałem wybrałyśmy na nasz warsztat. W tej scenie partnerem Madhuri jest Ranbir Kapoor, przedstawiciel kolejnego pokolenia słynnej aktorskiej dynastii Kapoor.

Warsztat poprowadzą: 
Anita Singh - absolwentka indologii, tancerka klasycznych tańców indyjskich i tańca Bollywood oraz dr Agnieszka Staszczyk.

11 stycznia, godz. 15.00-19.00

KPSC, ul. Grodzka 52, s. 111

Warsztat zostanie przeprowadzony jedynie w sytuacji zarejestrowania się i potwierdzenia obecności min. 8 uczestników.
Rejestracja na warsztat do 10 stycznia poprzez formularz

 

Organizatorzy bardzo proszą o rejestrację wyłącznie zdecydowanych osób i zgłaszanie rezygnacji do dnia 10 stycznia. W przypadku braku 8 potwierdzonych zgłoszeń do dnia 10 stycznia, godz. 21.00 warsztat zostanie odwołany. Informacja o odwołaniu warsztatu zostanie przesłana na poprawnie wprowadzone do formularza adresy e-mail. Dziękujemy 
Rezygnacje należy zgłaszać na adres a.kowalska@uj.edu.pl

 

Data opublikowania: 04.01.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Kowalska