Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informujemy, że decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego zajęcia dydaktyczne w dniach 29-30 kwietnia (poniedziałek-wtorek) odbywać się będą w formie zdalnej

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Dziekana Wydziału Filozoficznego, dr hab. Jacka Nowaka, prof. UJ, z dn. 23 kwietnia 2024 roku:

Na podstawie 6 ust. 2 Uchwały nr 45/V/2023 Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 31 maja 2023 r., Dziekan Wydziału Filozoficznego postanowił o tymczasowym prowadzeniu zajęć w formie kształcenia zdalnego w okresie 29-30 kwietnia 2024 roku.

Dokument można znaleźć tutaj.

Co do zasady, zajęcia realizowane w KPSC w formie zdalne, odbywają się w terminach podanych w harmonogramie z wykorzystaniem narzędzi zdalnego nauczania (MS Teams, Pegaz). Szczegóły dotyczące realizacji zajęć zdalnych przekażą prowadzący.

Przypominamy, że przypadku zajęć zdalnych odbywających się przy użyciu platformy MS Teams kody kursów dostępne są tutaj. Informujemy także, że zajęcia zdalne traktowane są analogicznie do zajęć stacjonarnych - frekwencja jest weryfikowana (dot. zajęć obowiązkową obecnością).

Przypominamy także, że do pełnego uczestnictwa w zajęciach zdalnych wymagana jest aktywacja poczty studenckiej (więcej informacji: tutaj). Logowanie się za pomocą innych danych może uniemożliwić udział w zajęciach/ograniczyć dostęp do pełnej funkcjonalności platform zdalnego nauczania/uniemożliwić weryfikację i potwierdzenie obecności.  

Ewentualne problemy techniczne dotyczące uczestnictwa w zdalnych zajęciach prosimy zgłaszać na bieżąco do prowadzących lub do sekretariatu.

We wskazanym okresie także dyżury prowadzących odbywają się w formie zdalnej. 

W przypadku realizacji zajęć w innych jednostkach UJ, prosimy o spawdzenie komunikatów dotyczących organizacji zajęć dotyczących danej jednostki.