Zapraszamy na prelekcje ekspertów oraz członków Koła Naukowego Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ w ramach Game Week (22-26.04)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Game Week, cyklu wydarzeń przygotowanym przez Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji.

W programie wykłady osob studiujących w Katedrze, a także naszej pracowniczki mgr Miwy Maruyamy i naszej stałej współpracowniczki, dr. Lily Adamowicz.

Szczegółowe informacje można znaleźć w wydarzeniu na portalu Facebook

PROGRAM WYDARZEŃ

poniedziałek (22.04) - sala 111

• 18:30 - p. Kinga Budzyńska - "Darlin', I have standards - o pójściu w viral i fenomenie gier RPG na przykładzie Baldur's Gate 3"
  • 19:00 - p. Nana Asante - “Carcassonne”
  • 19:30 - dr. Lily Adamowicz - “Krótka historia Japońskich gier wideo”

wtorek (23.04) - sala 111

• 18:30 - p. Liwia Cibis - “Elementy historyczne w grach otome”
  • 19:00 - p. Ignacy Bogucki-Jamka - “Egipt jaki jest każdy widzi, czyli o przedstawieniu starożytnego Egiptu w Assassin's Creed Origins”
  • 19:30 - p. Szymon Majewski - “Nadeszła nad Faerûn zagłada... - Czyli opowieść o tym jak to Wizards of the Coast zepsuli DnD”
  • 20:00 - p. Juli Kożuch - “Fenomen gier indie”

środa (24.04) - sala 103

• 18:30 - p. Natasza Pankratjew - “Fandom Undertale”
  • 19:00 - p. Maya Borgieł - “Dramy i kontrowersje związane z Genshin Impact”
  • 19:30 - p. mgr Miwa Maruyama - "O podróży przez Invaders, Super Mario i narodziny gier RPG"

Wykłady otwarte odbędą się stacjonarnie w Collegium Broscianum przy ulicy Grodzkiej 52 w Krakowie.

piątek (26.04) - online

Zapraszamy za wspólne granie, w ramach turnieju gier online!