"All in BookAzja: Współczesna literatura japońska" - spotkanie z udziałem mgr Wioletty Laskowskiej-Smoczyńskiej (19.03)

Stowarzyszenie All In UJ zaprasza do udziału w pierwszym spotkaniu w ramach nowego cyklu: All In BookAzja, które poświęcone będzie literaturze japońskiej.

📅 Kiedy? 19 marca o 18:00
📍 Gdzie? W Księgarni Massolit (ul. Felicjanek 4)

W rozmowie wezmą udział:
🐲 dr Krzysztof Olszewski - japonista i literaturoznawca, do którego zainteresowań należą klasyczna i współczesna literatura japońska, literatura post-Fukushimy, zagadnienia translatoryki i glottodydaktyki języka japońskiego.
🐲 mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska - japonistka, tłumaczka i lektorka języka japońskiego, kuratorka w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha; interesują ją literatura i kultura Japonii, w szczególności w zakresie performing arts, a także translatoryka i metodyka nauczania języka japońskiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.