Koło Naukowe OKoło zaprasza na pierwszy wykład z cyklu "JAK przez AZJĘ" (26.10)

Cykl "JAK przez AZJĘ" organizowany przez Koło Naukowe OKoło to inicjatywa mająca na celu przyjemne wprowadzenie studentek, studentów i osób studiujących w zagadnienia związane z Azją oraz związanymi z nią naukami (zwłaszcza buddologią), przez pryzmat przygód przeżywanych w trakcie prowadzenia badań lub podróży o bardziej turystycznym charakterze. Ma stanowić zachętę do organizacji ich własnych wyjazdów, a jednocześnie przestrogę - wskazując na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Na pierwszym wykładzie Koło gościć będzie dr hab. Joannę Grelę, prof. UJ oraz mgr Olgę Kadłuczkę, które opowiedzą o swoich podróżach po Wyżynie Tybetańskiej oraz rejonach Indii, w których obecnie mieszkają Tybetańczycy.

Spotkanie odbędzie się w 26.10 (czwartek) o godzinie 18:00 w sali 119. Więcej informacji można znaleźć tutaj.