Oferta kursów Uniwersytetu Bonn otwarta dla naszych studentek i studentów KPSC - zachęcamy do udziału

W ramach zacieśniania współpracy między naszą Katedrą a Uniwersytetem Bonn studentki i studenci KPSC mają możliwość udziału w wybranych kursach on-line (lista kursów dostępna jest tutaj).

Zachęcamy do zapoznania się z wiadomością od Prof. Antje Gunsenheimer i do udziału w kursach:

The ongoing lock down at our Universities goes along with the continuation of online-courses. We would like to use these circumstances to offer up to seven courses of our
current Master-programme, which are given in either English or Spanish language, partly of our staff, partly by our cooperating partners and guest researchers.

In case of full attendance, students will also receive a certificate of course participation.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Prof. dr. Antje Gunsenheimer: agunsenh@uni-bonn.de
Student assistance, Katharina Pawlak: s5anpawl@uni-bonn.de