Deklaracje wyboru lektoratu - I rok studiów I stopnia

Studenci I roku studiów I stopnia są zobowiązani do złożenia deklaracji dotyczącej wyboru lektoratu języka orientalnego (psc - japoński, arabski, hindi; studia nad buddyzmem - chiński, tybetański, sanskryt), którego nauka rozpocznie się od semestru letniego.

Wzór pisma do pobrania tutaj.

Termin składania deklaracji - 15.12.2019. Niezłożenie dokumentu uniemożliwia naukę wybranego lektoratu.

Jeżeli ktoś z Państwa chce realizować więcej niż jeden lektorat (mając świadomość, że wiąże się to ze znacznie większym obciążeniem godzinowym i większym nakładem nauki), prosimy zaznaczyć taką informację w deklaracji, podając oba wybrane języki (jako pierwszy podając ten, na którym bardziej Państwu zależy).

Osoby niezdecydowane prosimy również o zaznaczenie takiej informacji w deklaracji, a następnie, po podjęciu decyzji, niezwłoczne jej zgłoszenie w sekretariacie KPSC.

Informujemy, że niezależnie od lektoratu wybranego w KPSC istnieje także możliwość dodatkowej (jako fakultet) nauki języka w Instytucie Religioznawstwa UJ - do wyboru język perski lub język hebrajski (języki realizowane zgodnie z programem studiów i w wymiarze godzin deklarowanym przez IR). Osoby zainteresowane proszone są o zaznaczenie takiej informacji na deklaracji.

Przypominamy, że złożenie deklaracji nie jest jednoznaczne z rejestracją na zajęcia. Zasady rejestracji zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, z odpowiednim wyprzedzeniem. W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby chętnych na dany lektorat, nie zostanie on uruchomiony.

Data opublikowania: 14.11.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa