Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ważna informacja dla osób rozpoczynających ostatni semestr studiów (licencjackich, magisterskich)

Prosimy o uważną lekturę komunikatu wszystkie osoby, które w bieżącym roku akademickim planują obronę pracy magisterskiej lub licencjackiej

Osoby, które właśnie rozpoczynają ostatni semestr nauki i zbliżają się do obrony licencjackiej/magisterskiej prosimy o uważne sprawdzenie, czy na pewno uzbierali Państwo odpowiednią liczbę punktów ECTS (180 - studia licencjackie, 120 - studia magisterskie porównawcze studia cywilizacji, 128 - studia magisterskie studia nad buddyzmem współczesnym).

Prosimy sprawdzać punktację zgodnie z programem obowiązującym dla Państwa rocznika: programy studiow, a w przypadku zauważenia jakichkolwiek rozbieżności między USOSem a programem - o niezwłoczne zgłaszanie tego na adres sekretariatu kpsc@uj.edu.pl.

Jeżeli zauważą Państwo braki punktowe prosimy o pilną wiadomość, na jaki kurs chcieliby się Państwo dopisać. To ostatni moment na tego rodzaju rozwiązania.
 
Przypominamy też o kursach obowiązkowych (kanonach), w tym seminariach tematycznych (wymagane dwa seminaria tematyczne na studiach magisterskich) i tzw. "kanonach drugiego stopnia" (kursy porównawcze - wymagane na studiach magisterskich porównawcze studia cywilizacji - w zależności od programu wymagane są trzy lub cztery).
 
Prosimy również pamiętać o BHK, wychowaniu fizycznym, egzaminie z języka angielskiego i ewentualnym rozliczeniu praktyk zawodowych (jeżeli Państwo je realizują/realizowali, szczegółowe informacje w sprawie praktyk można znaleźć tutaj) lub kursów ZintegrUJ (jeżeli je Państwo realizują/realizowali) przed ukończeniem studiów.
 
W razie jakichkolwiek wątpliwości/problemów prosimy o pilny kontakt z sekretariatem (kpsc@uj.edu.pl).