Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Grodzka 52, II piętro, p. 120
31-044 Kraków
Telefon: 12 663 17 55
ul. Grodzka 52, II piętro, p. 120
31-044 Kraków

Godziny pracy sekretariatu

wtorek - piątek: 10.00 - 14.00,

poniedziałek: dzień wewnętrzny.

Uwaga! W semestrze zimowym 2020/21 ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Do sekretariatu prosimy zgłaszać się wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, pojedynczo, z zachowaniem środków ostrożności (maseczka/przyłbica, dezynfekcja rąk, dystans min. 1,5 metra).

Informacje kontaktowe

kpsc@uj.edu.pl
www.psc.uj.edu.pl

Adres: ul. Grodzka 52, II piętro, p. 120, 31-044 Kraków

Telefon: 12 663 17 55, 12 663 17 56

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik jednostki

prof. dr hab. Marta Kudelska

prof. dr hab. Marta Kudelska

marta.kudelska@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sekretariat

mgr inż. Anna Drabczyk

mgr inż. Anna Drabczyk

anna.drabczyk@uj.edu.pl

tel: 12 663 17 56

sprawy finansowe, obsługa USOS i doktorantów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

lic. Krystyna Mierzwa

lic. Krystyna Mierzwa

krystyna.mierzwa@uj.edu.pl

tel: 12 663 17 55

obsługa studiów I i II stopnia – Porównawcze studia cywilizacji i Studia nad buddyzmem

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Funkcje i obowiązki

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz@uj.edu.pl

pełnomocnik kierownika studiów doktoranckich w KPSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

prof. dr hab. Artur Przybysławski

prof. dr hab. Artur Przybysławski

artur.przybyslawski@uj.edu.pl

opiekun studentów MISH oraz studentów z Projektu Marii Curie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Rafał Banka

dr Rafał Banka

rafal.banka@uj.edu.pl

współpraca międzynarodowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner@uj.edu.pl

współpraca międzynarodowa, opiekunka Koła Naukowego PSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Bożena Gierek

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek@uj.edu.pl

koordynatorka programu MOST, protokołowanie przebiegu zebrań KPSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Joanna Grela

dr hab. Joanna Grela

j.grela@uj.edu.pl

członkini Rady Programowej, koordynatorka programu Buddologii, współkoordynatorka egzaminów licencjackich z Buddologii; opiekun Koła Naukowego Studentów UJ OKoło, opiekun Koła Naukowego Studentów Budologii, współpraca międzynarodowa, tutor studentów azjatyckich

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Renata Iwicka

dr Renata Iwicka

renata.iwicka@uj.edu.pl

opiekunka studiów I stopnia i lektorów, członkini Rady Programowej, kierownik studiów podyplomowych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk@uj.edu.pl

opiekun studiów II stopnia, sekretarz Rady Programowej, przewodniczący zebrań KPSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Małgorzata Kniaź

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz@uj.edu.pl

członkini Rady Programowej, koordynator KPSC na Festiwalu Nauki 2017

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Wojciech Kosior

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior@uj.edu.pl

administrator witryny internetowej KPSC oraz PJAC; nadzór nad sprzętem elektronicznym w KPSC; sekretarz zespołu rekrutacyjnego na Wydziale Filozoficznym; opiekun Koła Naukowego PSC; opiekun księgozbioru KPSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Anna Kuchta

dr Anna Kuchta

anna.kuchta@uj.edu.pl

działania promocyjne i wspierające dydaktykę, administracja strony i profilu FB, projekt PaidagogosPro

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Piotr Michalik

dr Piotr Michalik

piotr.michalik@uj.edu.pl

współpraca międzynarodowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Andrzej Mrozek

dr Andrzej Mrozek

andrzej.mrozek@uj.edu.pl

koordynator programu ERASMUS, członek komisji stypendialnej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Paulina Niechciał

dr Paulina Niechciał

paulina.niechcial@uj.edu.pl

członkini Rady Programowej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Elżbieta Olzacka

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka@uj.edu.pl

koordynatorka Repozytorium UJ z ramienia KPSC

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Agnieszka Staszczyk

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk@uj.edu.pl

koordynatorka egzaminów licencjackich PSC; członkini Wydziałowego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia; koordynator jakości kształcenia w Katedrze

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Robert Szuksztul

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul@uj.edu.pl

strona techniczna PJACNS, opiekun Koła Naukowego Buddologii, specjalista ds. technicznych, członek Rady Naukowej

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Agata Świerzowska

dr hab. Agata Świerzowska

agata.swierzowska@uj.edu.pl

redaktorka naczelna PJACNS

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Paulina Tendera

dr Paulina Tendera

paulina.tendera@uj.edu.pl

programy badawcze, członkini Redakcji PJACNS

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr Jarosław Zapart

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart@uj.edu.pl

współpraca krajowa