Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

„Podróże na Wschód – moja pasja" - wystawa fotografii Janusza Solarza

06.03.2015
Instytut Socjologii UJ zaprasza na wystawę fotografii Janusza Solarza – „Podróże na Wschód – moja pasja". Wernisaż wystawy odbędzie się 10 marca (wtorek) o godz. 12.00 w Instytucie Socjologii UJ, ul. Grodzka 52, I piętro.
więcej o „Podróże na Wschód – moja pasja" - wystawa fotografii Janusza Solarza

Wykłady mgr Artura Karpa - Mahaparinibbana - sutta

23.03.2015
Już po raz drugi mamy zaszczyt gościć na naszym wydziale znamienitego filologa, wykładowcę w Katedrze Azji Południowej Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz byłego wykładowcę historii Polski na Uniwersytecie w Delhi - mgr Artura Karpa
więcej o Wykłady mgr Artura Karpa - Mahaparinibbana - sutta

Wizyta prof. Jana Bremmera w UJ

06.03.2015
W dniach od 24 do 1 marca br. będzie miała miejsce wizyta prof. Jana Bremmera w UJ.
więcej o Wizyta prof. Jana Bremmera w UJ

25.02.2015
„Bezkresy Kultury" to cykl comiesięcznych otwartych spotkań organizowanych przez Katedrę Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ w klubie Pauza in Garden. W tym odcinku zawiłości biblijnych i okołobiblijnych opowieści będących inspiracją dla filmu 'Noe. Wybrany przez Boga' przedstawi dr Wojciech Kosior
więcej o Bezkresy kultury: Zbrodnie (z) miłości. Ocenzurowana historia potopu w 'Noe: wybrany przez Boga'

Erasmus+ 2015/2016

17.02.2015
Przypominamy o możliwości rejestracji na program Erasmus+ na rok akademicki 2015/2016
więcej o Erasmus+ 2015/2016

Bezkresy kultury: Piwo, kobiety i krew - wojna według wikingów

15.01.2015
„Bezkresy Kultury" to cykl comiesięcznych otwartych spotkań organizowanych przez Katedrę Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ w klubie Pauza in Garden. O wikingach opowiadać będzie dr Joanna Puchalska, prowadząca zajęć z zakresu komunikacji międzykulturowej oraz konwersatoriów "Wikingowie" i "Wojownicy i rycerze"
więcej o Bezkresy kultury: Piwo, kobiety i krew - wojna według wikingów

08.12.2014
więcej o Sympozjum naukowe - AUGUSTUS 29.09.63 p.n.e. - 19.08.14 n.e. - 2000 lat boskości

Mythical Cosmos. Now and Then

31.12.2014
International Conference organized by Institute for the Study of Religions and Centre for Comparative Studies of Civilisations. 21-22 March 2015 in Krakow, Poland.
więcej o Mythical Cosmos. Now and Then

"Rozkosz w kulturze - kultura w rozkoszy"

17.11.2014
Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rozkosz w kulturze - kultura w rozkoszy"
więcej o "Rozkosz w kulturze - kultura w rozkoszy"

16.06.2016
koło
więcej o Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji zaprasza do wstąpienia w nasze szeregi!