Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

Pomoc dla Nepalu

29.04.2015
Lista zaufanych organizacji, które można wspierać darowiznami.
więcej o Pomoc dla Nepalu

Konkurs na logo rozstrzygnięty

27.04.2015
Konkurs na logo Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji został rozstrzygnięty.
więcej o Konkurs na logo rozstrzygnięty

Program MOST - rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

09.04.2015
więcej o Program MOST - rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

"Izrael w Kalejdoskopie" III Ogólnopolska studencko - doktorancka Konferencja

23.03.2015
III Ogólnopolska studencko - doktorancka Konferencja "Izrael w Kalejdoskopie". 13 maja 2015 Jewish Community Centre w Krakowie przy ulicy Miodowej w ramach XI Dni Izraela w Krakowie.
więcej o "Izrael w Kalejdoskopie" III Ogólnopolska studencko - doktorancka Konferencja

Dzień Otwarty UJ 2015

22.03.2015
więcej o Dzień Otwarty UJ 2015

Wyjazd naukowo-badawczy do Indii i Nepalu 2014

22.03.2015
Na przełomie lutego i marca 2014 roku grupa studentów UJ wyruszyła na wyprawę badawczą do Indii i Nepalu śladami historycznego Buddy Śakjamuniego. Studenci mieli na celu skatalogowanie i usystematyzowanie wiedzy buddologicznej zdobytej na wykładach i wykorzystanie jej w indyjskiej rzeczywistości. Wyprawą dowodził dr hab. Artur Przybysławski.
więcej o Wyjazd naukowo-badawczy do Indii i Nepalu 2014

„Choroby ciała i duszy społeczeństw Nowego Świata"

16.06.2016
Ogólnopolska Studencko-Doktorancko-Ekspercka Konferencja Naukowa „Choroby ciała i duszy społeczeństw Nowego Świata" 16-17 maja 2015
więcej o „Choroby ciała i duszy społeczeństw Nowego Świata"

11.03.2015
Polskie Stowarzyszenie Badań nad Zachodnim Ezoteryzmem działające przy Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji, ma zaszczyt zaprosić na wykład prof. dr hab. Anny Mikołejko pt. "Teozofia alla polacca. Mesjanistyczny projekt odrodzenia narodu według Józefa Chobota", który odbędzie się 12 marca o godz 17. 15 w sali nr 114 w Collegium Broscianum.
więcej o "Teozofia alla polacca. Mesjanistyczny projekt odrodzenia narodu według Józefa Chobota

Konkurs na logo dla Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji

13.03.2015
Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji ogłasza konkurs na wykonanie unikatowego projektu graficznego nowego logotypu.
więcej o Konkurs na logo dla Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji

Wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Kobiety Indii"

06.03.2015
Koło naukowe OKoło zaprasza na wernisaż otwierający wystawę fotograficzną pt. „Kobiety Indii" wykonaną w czasie podróży naukowej do Indii przez studentki Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ, Weronikę Lelito oraz Agatę Kopińską.
więcej o Wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Kobiety Indii"