Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferta praktyk studenckich - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2021

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU MIESIĄCA FOTOGRAFII W KRAKOWIE

Interesujesz się kulturą wizualną, fotografią lub sztuką? Robisz zdjęcia? Chcesz poznać nowych ludzi? A może pragniesz zobaczyć na czym polega praca w instytucji kultury i jak wyglądają wydarzenia kulturalne od podszewki? Masz do zrobienia praktyki i nie chcesz przez miesiąc parzyć kawy?

Jeśli którekolwiek z powyższych zdań Cię opisuje – świetnie! Szukamy właśnie Ciebie!

Trwa nabór na wolontariat Miesiąca Fotografii w Krakowie – wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz stać się częścią naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie do 14.03.2021!

Od 2002 roku Miesiąc Fotografii w Krakowie organizowany przez Fundację Sztuk Wizualnych jest jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń kulturalnych w Polsce i Europie, oferującym program bogaty w liczne wystawy, wydarzenia towarzyszące, imprezy czy warsztaty. ​

Tegoroczna edycja odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Co roku oferujemy szansę rozwoju na różnych polach – od prac technicznych i manualnych przy montażach wystaw, przez rozwój artystycznych pasji i umiejętności fotograficznych, współpracę z galeriami i instytucjami, aż po doświadczenia organizacyjne związane ze współpracą i zarządzaniem zespołem. ​

asze wolontariuszki i nasi wolontariusze działają kolektywnie w wielu przecinających się wzajemnie obszarach, rozwijając swoje pasje i zainteresowania oraz nabywając cenne na rynku pracy kompetencje.

Zaproszenie kierujemy do osób zainteresowanych wolontariatem, a także odbyciem praktyk studenckich w ramach naszego Festiwalu. Jeśli chcesz zrealizować u nas praktyki, ale nie masz pewności czy odpowiadają Twojemu programowi studiów, nie obawiaj się – dopasujemy zakres działań i harmonogram indywidualnie do Twoich potrzeb. Możesz odbyć u nas nawet do 120h praktyk, a po zakończonej współpracy wzbogacimy Twoje CV o spersonalizowane referencje.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 14 marca 2021!

Kliknij, aplikuj i dołącz do nas!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - APLIKUJ:​ ​ https://forms.gle/fuLS3YRHQxEFtftu5

SZCZEGÓŁY - ODWIEDŹ NAS:​
ttps://photomonth.com/pl/wolomfk_aplikuj/
https://photomonth.com/pl/poznaj-naszych-wolo/
https://www.instagram.com/wolomfk/

NAPISZ DO NAS:
wolomfk@photomonth.com