Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

30.08.2019
więcej o Referat "The Biological and Cultural Essentialisation of Zoroastrian Identity—An Ethnographic Case Study" dr Pauliny Niechciał na IUAES Inter-Congress “World Solidarities”

13.08.2019
więcej o "The Polish Journal of the Arts and Culture. New Series" w wykazie czasopism punktowanych z z dnia 31 lipca 2019 r.

18.07.2019
więcej o Referat "Zoroastrianism in Comics" dr Pauliny Niechciał na 35th Biennal ISSR Conference

Gratulacje dla Anny Kuchty

08.07.2019