Harmonogram rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Przekazujemy informację od Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych dr hab. Sebastiana Kołodziejczyka, prof. UJ

Drogie Studentki i drodzy Studenci! Drodzy przyszli Kandydaci! / Dear Students! Dear prospective Candidates to our Doctoral School!

Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych zaprasza do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji na rok akademicki 2024/2025. Jednocześnie informujemy, że od marca rozpoczniemy regularne spotkania z osobami zainteresowanymi kandydowaniem do Szkoły Doktorskiej.

The Doctoral School of Humanities invites you to find out more about the admission schedule for the academic year 2024/2025. At the same time, we would like to inform you that from March we will start regular meetings with those interested in applying to the Doctoral School.

Z wyrazami szacunku / With best regards,

Sebastian Kołodziejczyk