Badanie dla pracowników i pracowniczek: nieuczciwe wykorzystywanie ChatGPT przez studentów i strategie zapobiegania

Celem tego kwestionariusza jest zebranie informacji na temat strategii i metod stosowanych przez wykładowców i wykładowczynie do kontroli i zapobiegania nieuczciwemu korzystaniu przez studentów i studentki z narzędzi takich jak ChatGPT.

Badanie prowadzone jest w ramach międzynarodowego projektu badawczego EDUCAT(H)UM. Education at the Frontiers of the Human. The Challenge of New Technologies, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Nauki oraz Słoweńską Agencję Badawczą. Osoby przeprowadzające badanie reprezentują Wydział "Artes Liberales" Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytut Badań nad Edukacją w Ljubljanie.

Kwestionariusz jest całkowicie anonimowy, a wypełnienie go powinno zająć około dziesięciu minut.

Oto link do kwestionariusza: https://forms.gle/LEyDARuYkWtmMss6A