Wykład "Rola istot nadprzyrodzonych w pożyciu intymnym ludzi według Talmudu babilońskiego" dra Wojciecha Kosiora w ramach konferencji zorganizowanej przez Ośrodek Badawczy Facta Ficta

Zdjęcie przedstawia doktora Wojciecha Kosiora w trakcie wykładu. W tle slajd z prezentacji z tytułem wystąpienia i afiliacją. 14 grudnia 2019 roku na Wydziale Polonistyki UJ odbył się wykład "Rola istot nadprzyrodzonych w pożyciu intymnym ludzi według Talmudu babilońskiego" doktora Wojciecha Kosiora w ramach konferencji naukowej "Pasja, pożądanie, miłość. Interpretacje, paradygmaty, znaczenia, konteksty" zorganizowanej przez Ośrodek Badawczy Facta Ficta.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.
Dla wszystkich, którym nie udało się osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, mamy dobrą wiadomość - wykład był nagrywany i został udostępniony na stronie Ośrodka.
Data opublikowania: 14.12.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa