KN PSC serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Pomiędzy wymiarami – szamanizm w kulturach świata”

Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji wraz z Kołem Naukowym Studiów Latynoamerykańskich na Uniwersytecie Jagiellońskim serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Pomiędzy wymiarami – szamanizm w kulturach świata”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 marca 2020 roku w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji przy ul. Grodzkiej 52 w Krakowie.

Celem konferencji jest przyjrzenie się szerokim aspektom tego fascynującego zjawiska, jakim jest szamanizm, porównanie jego postaci w różnych kulturach świata, a także prześledzenie procesu jego przemian do form współczesnych, wraz z towarzyszącą mu ewolucją poglądów naukowych.

Nabór abstraktów trwa do 31 stycznia 2020 roku 9 lutego 2020 roku (nabór przedłużony). Szczegółowe wymagania dotyczące abstraktów dostępne są na stronie wydarzenia.

Data opublikowania: 24.11.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa