Konferencja naukowa "Od kontemplacji do...? Dzieło sztuki u schyłku ponowoczesności"

W 2019 roku przypada 70 rocznica powołania do samodzielnego działania Wydziału Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie​, naszej zaprzyjaźnionej uczelni.  Z tej okazji Wydział Rzeźby organizuje konferencję naukową pod hasłem: "Od kontemplacji do...? Dzieło sztuki u schyłku ponowoczesności"​.

Celem konferencji jest dokonanie bilansu refleksji twórców i teoretyków sztuki dotyczących twórczości artystycznej oraz społecznej percepcji jej aktualnych przejawów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym Call For Papers oraz do udziału w konferencji.

Konferencja odbędzie się w auli ASP w Krakowie, Pl. Matejki 13  w dniach 4 i 5 grudnia 2019r. Zgłoszenia udziału w konferencji można przesyłać do dnia 15. 11. 2019r.

Zgłoszenie powinno zawierać podstawowe informacje o uczestniku, temat, (tytuł) referatu oraz abstrakt w objętości do 2 tys. znaków.
Data opublikowania: 26.10.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa