Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doktora Przemysława Piekarskiego, wieloletniego współpracownika i Przyjaciela Katedry. Doktor Piekarski przez lata prowadził w KPSC zajęcia dotyczące cywilizacji Indii i judaistyki, specjalizował się w języku i literaturze hindi, a także w mistycyzmie indyjskim w zestawieniu z mistycyzmem żydowskim i chrześcijańskim. Jego zajęcia były zawsze niezwykle inspirujące dla kolejnych roczników studentów. Wszystkim nam będzie Go bardzo brakowało.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 26.09 o godzinie 12.00, na cmentarzu żydowskim przy ulicy Miodowej 55 w Krakowie. Osoby, które chcą podzielić się wspomnieniem, mogą to zrobić tutaj.
Data opublikowania: 25.09.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa