Dr Rafał Banka laureatem prestiżowego grantu ERC

Z radością ogłaszamy, że doktor Rafał Banka został laureatem prestiżowego grantu European Research Counci​l (ERC). Projekt pt. "Mereological Reconstruction of the Metaphysical System in the Daodejing" został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu European Research Counci​l (ERC) Starting Grant w edycji 2019. Serdecznie gratulujemy!

European Research Council (Europejska Rada ds. Badań Naukowych) to utworzona w 2007 roku organizacja finansująca najwyższej jakości badania prowadzone na terenie Unii Europejskiej. Granty ERC finansują pionierskie, nowatorskie i przełomowe badania prowadzone w dowolnym obszarze naukowym.

Więcej o projekcie doktora Banki można przeczytać tutaj.

Ze szczegółową listą nagrodzonych projektów w edycji 2019 można zapoznać się na stronie European Research Council.
Data opublikowania: 04.09.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa