Wykład specjalny p. Sanae Tada, Dyrektora Japońskiej Fundacji oddziału w Budapeszcie

W imieniu naszego współpracownika, Profesora Kiyomitsu Yui z Kobe University (Japonia), serdecznie zapraszamy na wykład specjalny p. Sanae Tada, Dyrektora Japońskiej Fundacji oddziału w Budapeszcie.

Wykład w języku angielskim odbędzie się 10 czerwca (poniedziałek) o godzinie 16:45 w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Ms. TADA Sanae has been the Director of Japan Foundation Budapest, Japanese Cultural Centre of Budapest, in these years and the Centre in Budapest covers not only Hungary but also entire area of Central and Eastern European countries. This time she will deliver her special talk upon the activities of the Centre with special connection with Central and Eastern European areas.
Contact : yui@lit.kobe-u.ac.jp

Ulotka .pdf dotycząca wydarzenia do pobrania tutaj
Data opublikowania: 06.06.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa