"Engaging Iran2019" - spotkanie z dr. Markiem Moroniem

Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji serdecznie zaprasza na spotkanie "Engaging Iran2019", podczas którego dr Marek Moroń, nasz stały współpracownik, przedstawi swoją publikację pt. "Engaging Iran2019 - O relacjach sojuszniczych Polski w wybranych dokumentach dyplomacji polskiej w Azji w latach 1933 i 1944-1945 oraz o aktualnej ocenie relacji sojuszniczych w kontekście relacji z Iranem i wobec zaangażowania Polski w amerykańską inicjatywę tzw. „konferencji bliskowschodniej” w lutym 2019".

Spotkanie odbędzie się 30 maja (czwartek) o godzinie 17.00 w sali 103 (Grodzka 52, II piętro).

Szczegółowy plan spotkania oraz możliwość uzyskania omawianego tekstu dostępne są na stronie wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!
Data opublikowania: 05.05.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa