Wykład "Rozmowa nie boli. Problemy psychiczne studentów" w ramach inicjatywy Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji

W ramach zainicjowanej w zeszłym miesiącu inicjatywy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji, mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich studentów oraz pracowników na wykłady dotyczące wybranego zagadnienia dotyczącego promocji zdrowia psychicznego. Odbywać się one będą w trakcie roku akademickiego w ostatni czwartek miesiąca o godzinie 18.00 w Collegium Śniadeckiego, ul. Kopernika 27, II piętro, sala wykładowa nr 32.

Pierwszy wykład, zatytułowany "Rozmowa nie boli. Problemy psychiczne studentów", wygłosi prof. Dominika Dudek. Zapraszamy 25 kwietnia, wyjątkowo o godzinie 18.30 – Collegium Śniadeckiego, ul. Kopernika 27, II piętro, sala wykładowa nr 32.

Data opublikowania: 24.04.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa