Praktyki studenckie - spotkanie informacyjne

Drodzy Studenci KPSC,

zapraszamy na spotkanie otwarte dotyczące praktyk studenckich, które odbędzie się 14 grudnia bieżącego roku o godzinie 14.30 w sali 114.

Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji rekomenduje realizację praktyk zawodowych w toku studiów, jako formę nabywania praktycznych umiejętności i profesjonalnego doświadczenia. Celem praktyk jest aktywizacja zawodowa studentów, poznanie zasad funkcjonowania rynku pracy oraz przepisów prawa pracowniczego. Decydując się na realizację praktyk zawodowych już w trakcie studiów mają Państwo możliwość zapoznania się z możliwościami zawodowego i komercyjnego wykorzystania wiedzy kulturoznawczej i nabytych umiejętności.

Wszystkich studentów zainteresowanych realizacją praktyk zachęcamy do udziału w spotkaniu.
Data opublikowania: 04.12.2018
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa