​#KPSCpraktyki Miesiąc Fotografii w Krakowie

Specjalne zaproszenie dla studentów KPSC na praktyki na festiwal Miesiąc Fotografii w Krakowie / Krakow Photomonth Festival

"W imieniu organizatorów wolontariatu działających przy festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie pragnę zaprosić studentów zainteresowanych tematem szeroko pojętej fotografii, sztuki i kultury na spotkanie otwarte, na którym zorganizujemy przestrzeń do rozmowy na temat działań wolontariuszy i ich zaangażowania w tworzenie festiwalu.

Do końca roku kalendarzowego planujemy dwa spotkania, które odbędą się 15 listopada oraz 14 grudnia 2017 o godz. 18:30 w
Fundacja Sztuk Wizualnych, ul. Ślusarska 9 w Krakowie. Jest to instytucja, która od początków istnienia festiwalu jest jego głównym organizatorem.

Wydarzenie kierujemy do osób zainteresowanych wolontariatem oraz odbyciem praktyk studenckich w ramach Miesiąca Fotografii w dniach 25 maja - 24 czerwca 2018. Głównym celem tych spotkań jest dyskusja na temat zadań wolontariuszy oraz możliwości rozwoju, a także perspektywiczne planowanie działań. Będzie to również świetna okazja do integracji i rozmowy."

Zapraszamy i polecamy!

Data opublikowania: 12.11.2017