Konferencja "Wpływ środowiskowy na wybór ścieżki życiowej. Polityka, Psychologia, Sport, Muzyka"

Politologiczne Koło Naukowe UMCS serdecznie zaprasza na trzecią edycję studencko-doktoranckiej ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wpływ środowiskowy na wybór ścieżki życiowej. Polityka, Psychologia, Sport, Muzyka". W tym roku, dzięki rozszerzeniu działalności Koła, pragniemy zwiększyć zakres konferencji, doceniając w ten sposób zasługi, jakie macie Państwo w kształtowaniu charakteru młodych ludzi oraz umożliwiając prezentację studenckich prac badawczych. Jest to szansa na zdobycie doświadczenia, które może zostać wykorzystane w trakcie dalszej kariery naukowej.

Terminarz zgłoszeń:

20 listopad 2017 - Zakończenie przyjmowania streszczeń

25 listopad 2017 - Ogłoszenie końcowej wersji harmonogramu Konferencji

1 grudzień 2017 - III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wpływ środowiskowy na wybór ścieżki życiowej. Polityka, Psychologia, sport, muzyka”

Więcej informacji na stronach:

E-mail: konfpkn@gmail.com

Data opublikowania: 07.11.2017