Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Witamy w naszym gronie nowe studentki i nowych studentów!

Przypominamy, że pierwszy termin wpisów na studia I stopnia to 18–20 września oraz (dla wpisów z listy rezerwowej) 22 i 25 września, a na studia II stopnia: 11–13 września oraz (dla wpisów z listy rezerwowej) 15 i 18 września

Serdecznie witamy w naszym gronie nowe studentki i nowych studentów naszych studiów pierwszego stopnia (licencjackich) - porównawcze studia cywilizacji i studia nad buddyzmem - oraz studiów drugiego stopnia (magisterskich) - porównawcze studia cywilizacji i studia nad buddyzmem współczesnym.

Zachęcamy do zapoznania się z PAKIETEM INFORMACJI DLA OSÓB ROZPOCZYNAJĄCYCH STUDIA, w którym wyjaśniamy podstawowe kwestie związane ze studiowaniem oraz z przewodnikiem, który przygotował Dział Rekrutacji na studia.

Zachęcamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych

A także do dołączania do:

  • grupy dla nowych studentek i studentek na Wydziale Filozoficznym UJ.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami (kpsc@uj.edu.pl).

Przypominamy, że wpisy na studia rozpoczynają się już w przyszłym tygodniu - czekamy na Was w sekretariacie KPSC (ul. Grodzka 52, II piętro, p. 120). Przed dokonaniem wpisu sugerujemy zapoznać się z krótką instrukcją tej procedury, przygotowaną przez Dział Rekrutacji UJ.