Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Referat "Znaczenie soft-power i brandingu w kontaktach międzynarodowych na przykładzie Korei Południowej" dr Renaty Iwickiej podczas Konferencji naukowej „Rola wizerunku we współczesnym świecie: soft power, nation branding i dyplomacja kulturowa w Ameryce Łacińskiej”

Informujemy, że podczas konferencji naukowej pt. „Rola wizerunku we współczesnym świecie: soft power, nation branding i dyplomacja kulturowa w Ameryce Łacińskiej”, którą organizują Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich, Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, dr Renata Iwicka wygłosi referat "Znaczenie soft-power i brandingu w kontaktach międzynarodowych na przykładzie Korei Południowej".

Konferencja jest cześć projektu realizowanego w ramach mini grantu "Inicjatywy Doskonałości – Uczelnia Badawcza". Wydarzenie odbędzie się w dniu 1 czerwca 2023 r. w budynku WSMiP UJ przy ulicy Reymonta 4, w sali nr 037. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (zarówno dla prelegentów, jak i słuchaczy).

Program konferencji dostępny jest tutaj.