Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KPSC & INTERKAMP - otwarte spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące praktyk studenckich (31.03)

W ramach współpracy studentki i studenci będą mieli możliwość realizacji płatnych praktyk na letnich obozach tematycznych

Informujemy, że w semestrze letnim 2022/23 roku z inicjatywy mgr Wiktorii Krupskiej, dr Anny Kuchty oraz Zespołu Interkamp została nawiązana obiecująca współpraca w zakresie praktyk studenckich (zgodnie z zasadami realizacji praktyk w KPSC). Wszystkich zainteresowanych poniższą ofertą zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym, które odbędzie się w piątek 31 marca o godzinie 14:00 w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji, s. 118. 

Wydarzenie na portalu Facebook dostępne jest tutaj.

Spotkanie ma charakter otwarty, serdecznie zapraszamy także osoby z innych jednostek UJ, które chciałby współpracować z INTERKAMP.

[Grafika: plakat KPSC & Interkamp, na kremowym tle dwa zdjęcia: grupy uczestników na plaży oraz Wiktorii Krupskiej grającej na gitarze oraz dane dotyczące terminu spotkania, zgodnie z informacjami w poście.]

Współpraca z INTERKAMP to dla naszych studentek i studentów możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności nabywanych na studiach. Kompetencje kulturoznawcze najlepiej rozwijać w dialogu międzyludzkim i międzykulturowym, co oferują unikatowe obozy Interkamp. Podróże – zarówno krajowe, jak i zagraniczne – rozwijają, a poprzez pryzmat innych kultur, lepiej rozumiemy swoją własną. Jako instruktorzy i wychowawcy, studenci będą mieli możliwość rozwijania umiejętności zarządzania w kulturze, przekazywania specjalistycznej wiedzy i dzielenia się swoją pasją z młodszymi pokoleniami.


Plan spotkania:
1. Praktyki studenckie w KPSC.
2. Projekt Interkamp - siła artystycznych obozów dla ludzi z pasją.
3. Kadra Interkamp - predyspozycje, specyfika pracy i ścieżki rozwoju oczami specjalisty ds. HR.
4. Study case pracy z pasją. Zainspiruj się prawdziwymi historiami naszej kadry!


Prowadzące:

  • Agnieszka Cheba - z wykształcenia teatrolog i animator kultury, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, od 2008 roku menedżer projektu artystycznych obozów Interkamp, pomysłodawca i koordynator Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim, w latach 2017-2021 kierownik działu organizacji BTA Kompas, pasjonatka teatru i boston terrierów. 
  • Wiktoria Krupska - absolwentka KPSC, lektorka języka japońskiego. Zagłębia temat nauczania języków obcych, ich efekt(o)ywnego uczenia się poprzez wykorzystywanie mnemotechnik. W latach 2014-2017 instruktorka obozów Interkamp.
  • Anna Kuchta - wykładowczyni i koordynatorka praktyk zawodowych w KPSC, sypendystka programu SYLFF dla Młodych Liderów. W latach 2018-2019, członkini zespołu ekspertów w projekcie Paidagogos Pro - pilotażowej inicatywie współpracy studentów Wydziału Filozoficznego z biznesem.