Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Obowiązek podpięć przedmiotów realizowanych w roku akademickim 2022/2023 (semestr zimowy i przedmioty całoroczne) oraz składania deklaracji przedmiotów

Po zarejestrowaniu się na przedmioty i podpięciu ich pod odpowiedni program i etap studiów należy złożyć w USOSweb deklarację przedmiotów w terminie najpóźniej do 27 października 2022 roku

Zgodnie z Zarządzeniem nr 72 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 30 września 2019 roku wszystkie przedmioty muszą zostać podpięte pod program oraz etap studiów do dnia 19 października.

Podczas rejestracji na przedmiot USOSweb tworzy automatycznie podpięcie do domyślnego programu studiów. Studenci wielu kierunków mogą samodzielnie wybrać domyślny program w zakładce 'Domyślny program'.
Uwaga! Ponieważ USOSweb automatycznie tworzy jedynie podpięcie pod program niezbędne jest również dodanie podpięcia pod etap za pomocą przycisku "Edytuj etap" w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://usosownia.uj.edu.pl/usosweb/dla-studentow/podpiecia.

Przedmioty można podpinać w zakładce: Dla Studentów - Moje Studia - Podpięcia.

Po zarejestrowaniu się na przedmioty i podpięciu ich pod odpowiedni program i etap studiów należy złożyć w USOSweb deklarację przedmiotów. Składanie deklaracji będzie możliwe od 24 października. Zgodnie z zarządzeniem Rektora deklaracje powinny zostać złożone najpóźniej do 27 października. 

Deklaracje składa się przez USOSweb, wyłącznie w formie elektronicznej - nie ma potrzeby składania deklaracji w formie papierowej.

Przypominamy, że złożenie deklaracji jest operacją nieodwracalną, dlatego przed jej złożeniem prosimy raz jeszcze sprawdzić swoje rejestracje i upewnić się, czy są Państwo zapisani na wszystkie właściwe zajęcia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem (kpsc@uj.edu.pl) PRZED złożeniem deklaracji.