Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informujemy o możliwości realizacji praktyk studenckich w Ośrodku Badawczym Facta Ficta

Informujemy, że współpracujący z KPSC Ośrodek Badawczy Facta Ficta zachęca do realizacji praktyk. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem, a osoby zainteresowane - do kontaktu z Ośrodkiem. Przypominamy, że w trakcie studiów w KPSC można zrealizować praktyki zawodowe w dowolnej instytucji kulturalno-oświatowej lub użyteczności publicznej w Polsce lub za granicą. Za odbyte praktyki student może otrzymać 2 lub 5 ECTS w trakcie studiów w zależności od liczby godzin i zakresu obowiązków (szczegółowe informacje o praktykach w KPSC można znaleźć tutaj). 

Jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście odbyć praktyki lub staż, a przy tym chcielibyście poznać tajniki pracy redaktorskiej i wydawniczej ✒✏, nabyć umiejętności organizacyjne, a także poznać ludzi z różnych instytucji akademickich 👩‍🎓👨‍🎓 – zapraszamy do nas! Współpraca z Ośrodkiem Badawczym Facta Ficta to nie tylko możliwość nawiązania naukowych relacji, lecz także szansa nauki i pracy w przyjaznym, kreatywnym i pełnym pomysłów środowisku. Co oferujemy?

• możliwość odbycia warsztatów korektorskich ✏
• możliwość odbycia warsztatów redakcji tekstu ✒
• nabycie kompetencji w organizowaniu wydarzeń naukowych 💻
• współpracę z czasopismem naukowym 📰
• uczestniczenie w pracach przygotowujących publikację (na poszczególnych etapach) 📚
• uczestnictwo czynne i/ lub bierne w konferencjach i seminariach naukowych 🎞
• realizację własnego projektu lub pomysłu związanego z preferowaną dziedziną badawczą itp. 🛠

Każdy Wasz wkład w działalność Ośrodka będzie doceniany nie tylko poświadczeniem odbycia praktyk bądź stażu, lecz również zaświadczeniami, referencjami, certyfikatami, a w wypadku publikacji także wpisaniem do stopki redakcyjnej. Współpracując z fundacją – nawet przez krótki czas – stajecie się częścią zespołu, dlatego tak ważne jest dla nas, aby Was uczyć, dawać możliwości odnalezienia się w środowisku akademickim, wydawniczym i czasopiśmienniczym. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej i bliżej nas poznać – prosimy o kontakt e-mailowy na adres factaficta@gmail.com 📩

🎇 Serdecznie zapraszamy! 🎇

Ośrodek Badawczy Facta Ficta zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.