Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

"Zza wielkich gór na cały świat. Tybet i Tybetańczycy" - szósty odcinek nowej serii wydarzeń popularnonaukowych #Wyjaśniamy

W spotkaniu udział wezmą dr hab. Joanna Grela, prof. UJ, dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ oraz współpracownicy Katedry: dr Maksymilian Woch i mgr Olga Kadłuczka

Wspólnie z Wydziałem Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy na szósty odcinek nowej serii wydarzeń popularnonaukowych #Wyjaśniamy.

Na najbliższym wydarzeniu pt. "Zza wielkich gór na cały świat. Tybet i Tybetańczycy" spotkamy z szerokim przekrojem społecznym Katedry Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji. Rozmawiać będziemy z absolwentką, oraz naukowczyniami i naukowcem z Katedry. Wspólnie chcemy przybliżyć Wam krainę położoną pomiędzy najwyższymi górami świata. Przybliżyć Wam naród, który w swoich skomplikowanych losach nadal trwa w swoich wartościach i wierze, ale i rezonuję na cały świat. Chcemy przybliżyć Wam Tybet i Tybetańczyków!
 
W rozmowie udział wezmą: dr hab. Joanna Grela, prof. UJ, dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ oraz współpracownicy Katedry: dr Maksymilian Woch i mgr Olga Kadłuczka.
 
Spotkanie online odbędzie się 23.03, start 18:00, czas trwania ok. 1,5 h. 

Rozmowę poprowadzi Tomasz Pytko, rzecznik prasowy Wydziału Filozoficznego UJ.
Więcej informacji i linki do transmisji (FB, Youtube) można znaleźć tutaj.
 
Nagranie rozmowy można znaleźć tutaj (Youtube) oraz tutaj (Facebook).