Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na spotkanie poświęcone konkursowi CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”, który koordynowany jest przez Narodowe Centrum Nauki. Spotkanie odbędzie się 5 marca 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams. Poprowadzi je dr Malwina Gębalska, koordynatorka programu w NCN. 
 
Konkurs CHANSE skierowany jest do naukowców z obszaru nauk humanistycznych i społecznych chcących realizować międzynarodowe projekty badawcze. O grant w konkursie mogą się ubiegać zespołu naukowe złożone z co najmniej 4 grup badawczych pochodzących z 4 różnych krajów uczestniczących w programie CHANSE. Projekty mogą trwać 24 miesiące lub 36 miesięcy. 
 
Link do spotkania: https://tiny.pl/rlvsk  
_____________________________


O organizatorach: 
Social (r)Evolutions Lab (SocRevLab) jest częścią działającego na UJ POB-u Society of the Future. SocRevLab koncentruje swoje działania na interdyscyplinarnym badaniu mechanizmów zmian społecznych. Odnosimy się zarówno do procesów o charakterze stopniowym, jak i do zmian w postaci przełomów lub kryzysów istniejącego porządku społecznego. Lab jest platformą współpracy dla naukowców/czyń, doktorantów/ek, studentów/ek oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką, bez względu na reprezentowaną dyscyplinę nauki. Osoby chętne zapraszamy do dołączenia do zespołu SocRevLab na MS Teams, gdzie umieszczamy informacje o naszych bieżących działaniach.   
Link do zespołu: http://bityl.pl/GJcde 
 
Global Trends Lab (GTL) działa w ramach POB Society of the Future i jest częścią Inicjatywy Doskonałości na Uniwersytecie Jagiellońskim (IDUJ). Lab został stworzony w celu integracji i ułatwienia prowadzenia interdyscyplinarnych badań związanych z czynnikami wpływającymi na przyszłość demokracji oraz modeli politycznych współczesnego świata, ewolucją ładu międzynarodowego i nowego układu sił w stosunkach międzynarodowych, a także z wpływem innowacji i nowych technologii na politykę, bezpieczeństwo i stosunki międzynarodowe. GTL jest wielodyscyplinarną platformą współpracy członków społeczności UJ zainteresowanych tą tematyką. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej grupy na MSTeams. 
Link do zespołu: http://bityl.pl/e98Ot