Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Deklaracje wyboru lektoratu (deadline: 28.01.21) - informacja dla studentów I roku studiów I stopnia

Informujemy, że w roku akademickim 2020/21 deklaracje wyboru lektoratu należy składać w formie elektronicznej - prosimy o przesyłanie czytelnego skanu podpisanej deklaracji na adres kpsc@uj.edu.pl. 

Wzór deklaracji dostępny jest tutaj.

Deklarację należy złożyć najpóźniej do końca zajęć w semestrze zimowym (tj. do 28 stycznia 2021 roku), przy czym osoby zdecydowane zachęcamy do składania deklaracji już wcześniej (uwaga: termin przesłania deklaracji nie wpływa na dostępność miejsc na lektoratach).

Studenci I roku porównawczych studiów cywilizacji mają do wyboru lektorat języka arabskiegohindi lub japońskiego. Studenci I roku studiów nad buddyzmem mają do wyboru lektorat języka chińskiegotybetańskiego lub sanskrytu

Złożenie deklaracji lwyboru ektoratu jest obowiązkowe.

Osoby, które chciałyby realizować więcej niż jeden lektorat, proszone są o zaznaczenie takiej informacji na deklaracji - jako pierwszy prosimy wpisać ten lektorat, na którym najbardziej Państwu zależy. W miarę możliwości zostanie to uwzględnione na etapie tworzenia harmonogramu na semestr letni.

Przypominamy, że rejestracja na więcej niż jeden lektorat, jak również wybór lektoratu spoza realizowanego programu studiów, wymagają zgody Kierownika Katedry. Prosimy o dołączanie odpowiednich podań do deklaracji. 

Przypominamy także, że korespondencja kierowana do sekretariatu powinna być wysyłana z adresów w domenie @uj.edu.pl.