Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KzK: Google hacking, Yandex hacking czyli podstawy zawodu brokera informacji

Kulturoznawca zOrientowany na Karierę

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Kulturoznawca zOrientowany na Karierę, organizowanego przez Katedrę Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ.


12 stycznia 2017
czwartek
17.30-20.00
ul. Grodzka 52
sala 80
Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji, ul. Grodzka 52, II piętro
Liczba uczestników: 18 osób

Tym razem warsztat będzie skierowany do wszystkich, którzy uważają się za sprawnych wyszukiwaczy informacji ale wątpią, że jest to umiejętność przydatna. Poznajcie zawód profesjonalnego wyszukiwacza, przeszukiwacza, analityka informacji. 

Podczas warsztatu dowiemy się jak: pracuje broker informacji (infobroker), jak się robi "research" profesjonalnie, kto zatrudnia infobrokerów i czy rynek pracy ich potrzebuje. 
Jeżeli uważasz, że potrafisz w Internecie odnaleźć każdą informację, korzystasz z baz danych i wiesz co można znaleźć w księgach parafialnych, to oznacza, że z dużym prawdopodobieństwem możesz swoją umiejętność zamienić w zawód. 

Prowadzący: Patrycja Hrabiec-Hojda - infobrokerka, współwłaściciel agencji infobrokerska.pl, google master. Od ponad 10 lat dostarcza informacje biznesowe potrzebne do podejmowania kluczowych decyzji w firmach. Prowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania informacji, weryfikacji kontrahentów oraz technik i źródeł OSINT. W gronie jej klientów znajdują się firmy i insytuacji takie jak: Kacelaria Prezesa Rady Ministrów, UOKiK, Kombud S.A. czy Biuro Logistyki Kontrwywiadu Wojskowego. Redaktor naczelna portalu rynekinformacji.pl, twórca standardu zawodu: broker informacji na zlecenie Ministerstwa Pracy. Prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji. Autorka książki "Google Hacking. Jak szukać aby zarabiać pieniądze, rozwijać biznes i ułatwić sobie pracę", która ukaże się na początku 2017. 

FB wydarzenie

Rejestracja

Pytania proszę przesyłać na adres: a.kowalska@uj.edu.pl

Data opublikowania: 04.01.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Kowalska