Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dr Paulina Tendera zachęca do włączenia się w akcję #PaczkaDlaChersonia, którą przygotowuje Maltańska Służba Medyczna Krzeszowice

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dr Tenderą (paulina.tendera@uj.edu.pl)

Zachęcamy do zapoznania się z wiadomością Maltańskiej Służby Medycznej Krzeszowice:

Za parę tygodni znów wybieramy się do Ukrainy, pojedziemy do Chersonia i okolic, będzie to niedługo przed Świętami Bożego Narodzenia, chcielibyśmy dać trochę radości i nadziei osobom które znajdowały się przez 9 miesięcy pod rosyjską okupacją, ludziom których domy zostały zniszczone, a wszelkie dobra zrabowane (widzieliśmy na własne oczy domy w których ukradli nawet kaloryfery). Podzielmy się tym co mamy z osobami którym nie zostało nic! W związku z tym chcielibyśmy poprosić was o włączenie się w akcję #PaczkaDlaChersonia. Bardzo prosimy was o przygotowanie paczek które pomogą rodziną z Chersonia poradzić sobie z zimą. Paczka może zawierać jedzenie, środki czystości, koce, pościel, ciepłe ubrania, maskotki itp. Paczki przyjmujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. (cyt. link)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dr Tenderą (paulina.tendera@uj.edu.pl), która chętnie przekaże paczki/dary. Można również kontaktować się bezpośrednio z MSM Krzeszowice (kontakt).