Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zimowa sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami!

Zimowa sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami!

Sesja zmowa odbywa się w następujących terminach:

ZIMOWA: od 29 stycznia 2022 roku do 11 lutego 2022 roku
ZIMOWA POPRAWKOWA: od 19 lutego 2022 roku do 24 lutego 2022 roku

Szczegółowy terminarz egzaminów i zaliczeń dostępny jest tutaj.

Przypominamy, że egzaminy, które planowane są w formie stacjonarnej odbędą się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, z którymi można zapoznać się tutaj

W szczególności prosimy o przychodzenie na egzamin w maseczkach i z własnym długopisem (w przypadku egzaminów pisemnych), oraz o zachowanie odstępów podczas zajmowania miejsc w sali i przestrzeganie poleceń wydawanych przez osoby prowadzące egzamin. 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku egzaminów stacjonarnych dla grup, które realizowały zajęcia w trybie zdanym, przed egzaminem może być konieczne potwierdzenie tożsamości osób zdających (Regulamin studiów, § 12, punkt 5Student przystępujący do egzaminu lub zaliczenia jest zobowiązany – w razie wezwania – okazać dokument potwierdzający tożsamość). W związku z tym prosimy o przychodzenie na egzaminy z dziesięciominutowym wyprzedzeniem oraz z dokumentem ze zdjęciem (np. dowód osobisty, legitymacja studencka - może być w formie elektronicznej).

Zachęcamy także do zapoznania się z informatorem studenckim "Pierwsza sesja" przygotowanym przez Samorząd Studentów (broszura do pobrania tutaj) oraz z przygotowanymi w minionym roku poradami dr Anny Kuchty dotyczącymi efektywnej nauki, które mogą być pomocne w trakcie przygotowywania się do egzaminów.
Życzymy samych dobrych wyników!