Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

XXIX edycja Tertio Millennio Seminar on The Free Society

Informujemy o możliwości udziału w XXIX Szkole Letniej The Summer Seminar on the Free Society, która odbędzie się w dniach 28 czerwca – 15 lipca 2021 roku w Krakowie. Program seminarium składa się z wykładów oraz warsztatów poświęconych analizie politycznych, społecznych i kulturalnych zjawisk towarzyszących współczesnej demokracji. Wykładowcami tegorocznej szkoły będą między innymi: George Weigel, Mary Eberstadt czy Russel Hittinger.

Uczestnictwo w Seminarium pozwala studentom pogłębić swoją wiedzę oraz daje możliwość podniesienia kompetencji językowych – w konferencji biorą udział studenci z Polski, Stanów Zjednoczonych i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Szkoła skierowana jest do studentów jak i doktorantów. Językiem wykładowym jest język angielski. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestników jest koszt dojazdu do Krakowa i powrotu z niego.

Więcej informacji na temat szkoły dostępne jest stronie internetowej: www.seminar.tertio.pl

Termin rekrutacji mija 10 maja.

Ostateczna decyzja czy Szkoła Letnia się odbędzie (uwzględniając obecną sytuację), podjęta zostanie końcem maja. Dodatkowo w związku z obecną sytuacją organizatorzy podjęli decyzję o konieczności szczepienia przeciw COVID-19 wszystkich uczestników Szkoły.